ALEKSANDRA RYBICKA 

 

Swoją przygodę z Lava Group rozpoczęłam jako Asystent w Dziale Sprzedaży 7 lat temu. Współpracowałam z Key Account Managerami, , przygotowując oferty handlowe, wspierając Dział Sprzedaży w realizacji zamówień oraz umawiając spotkania. Szybko połknęłam bakcyla i zaczęłam zdobywać ogromną wiedzę w sprzedaży B2B, osiągając kolejne szczeble kariery. Pracując w zespole doświadczonych ludzi, nauczyłam się skutecznej komunikacji, co bezpośrednio wpłynęło na współpracę i dobre relacje z klientami. W firmie cenię sobie kontakt z kreatywnymi ludźmi, przyjazną atmosferę i nowe wyzwania. Dziś na co dzień pracuję z kluczowymi klientami oraz nawiązuje nowe kontakty z partnerami biznesowymi. Doradzam im w znajdowaniu najlepszych rozwiązań marketingowych, oferuję atrakcyjne produkty z naszego portfolio, z których sama chętnie korzystam. Dziś jako skuteczny manager dzielę się swoim doświadczeniem z innymi pracownikami w firmie oraz nadzoruje pracę mojej asystentki. Najważniejsze dla mnie w  osiąganiu sukcesów są dobre relacje, zgrany zespół i optymistyczne podejście do życia. Prywatnie uwielbiam jazdę na rowerze oraz podróże a dzięki mojej pracy mogę łączyć zwiedzanie pięknych zakątków Polski z wyjazdami służbowymi.

 

KATARZYNA KUZIA 

 

Do firmy trafiłam w 2014 roku na stanowisko asystentki działu sprzedaży. Pod okiem Key Account Managera poznałam potrzeby klienta biznesowego. Ponadto nauczyłam się współpracy z naszymi wewnętrznymi działami oraz rzetelności i dokładności. Po dwóch latach chcąc rozwijać się dalej, przeszłam do działu realizacji zamówień gdzie poznałam zasady fakturowania, a następnie zostałam specjalistką działu finansowego i księgowego. Dzięki zaufaniu przełożonych i różnorodności zajęć, dokładnie poznaje wewnętrzne działania firmy z różnych perspektyw. Każdego dnia mogę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie w miłej atmosferze. W Lava Group i Reiter Polska każdy znajdzie miejsce dla siebie.

 

MAJA BANAŚ 

 

„W firmie Lava Group pracuję jako Specjalista ds. Sprzedaży. Moja praca polega na kontakcie z Klientem, nie tylko telefonicznym czy e-mailowym, ale również face to face podczas spotkań w tzw. realu, nie tylko w świecie wirtualnym. Razem z Asystentką działając w naszym małym teamie pomagamy Klientom znaleźć najlepsze rozwiązania z zakresu działań marketingowym pod kątem upominków biznesowych. Do Warszawy przeprowadziłam się z pięknego Wrocławia ponad rok temu i w milionie przejrzanych ofert pracy trafiłam na Lavę, bo tak w skrócie nazywamy „naszą” firmę. Dlaczego zdecydowałam się na pracę właśnie w tym miejscu? Jasne i korzystne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu to tylko kilka zalet. Przede wszystkim urzekła mnie rodzinna atmosfera w młodym zespole oraz realna możliwość wpływu na losy firmy, co jest rzadkością pośród otaczających nas korporacji. Poza tym bardzo dobra lokalizacja, co jest niezwykle ważne, szczególnie w Warszawie! W mojej pracy lubię przede wszystkim kontakt z Klientem oraz poczucie tego, że zajmuję się sprzedażą produktów przewyższających znane, międzynarodowe marki pod względem jakości. Zapraszamy do naszego dream team!"

 

MONIKA GALIAN 

 

Pracę w Lava Group rozpoczęłam w 2014 jako Asystentka ds. sprzedaży. Po zdobyciu doświadczenia uzyskałam awans na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Moja praca polega na doradzaniu dużym i średniej wielkości klientom w zakresie upominków biznesowych. Na co dzień kontaktuję się ze specjalistami oraz oraz Dyrektorami ds. Marketingu w dużych korporacjach a także średnich przedsiębiorstwach. Cały czas rozwijam się dzięki wielu szkoleniom jakie mamy zapewnione w firmie.W dużej mierze nasza praca jest zespołowa,i  swoją wiedzą dzielimy się miedzy sobą. W tej pracy doceniam wsparcie ze strony przełożonych w zakresie realizacji wyznaczonych planów oraz dobrą atmosferę jaka została zbudowana miedzy pracownikami.

 

NATALIA RUTKOWSKA

 

Karierę w firmie Lava Group rozpoczęłam od stanowiska asystentki w dziale sprzedaży. Możliwość współpracy z doświadczonymi Account Managerami oraz szkolenia, które otrzymujemy na co dzień sprawiły, że po 3 miesiącach awansowałam na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Jestem bardzo zadowolona z moich 2 lat pracy w Lava Group nie tylko dzięki przyjaznej atmosferze jaka tu panuje, ale też dzięki wiedzy jaką tu zdobywam.  Wiara w sukces, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy przekłada się na konkretne wyniki.