Znajdź ofertę dla siebie i aplikuj na:

OPERATOR MASZYNY DO TAMPODRUKU / GRAWERU / SITODRUKU

Data dodania oferty: 04.10.2017

Miejsce pracy: Piaseczno, mazowieckie

Umowa o pracę. Stawka 2300-2500 netto/mieś.

Obowiązki:
praca przy maszynie do tampodruku / graweru / prasa do sitodruku (wgrzewanie)
ustawianie maszyny i dbanie o prawidłowe jej działanie,
odpowiedzialność za wykonane nadruki na produktach,
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
doświadczenie nie jest wymagane - zapewniamy szkolenia.
wykształcenie min. średnie
dyspozycyjność
dokładność
staranność
dyscyplina

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego
szkolenia na miejscu
praca dorywcza lub na stałe; możliwość pracy po południu lub w weekendy

Mile widziane doświadczenie.
Kontakt mailowy: rekrutacja@reiter.pl
Skontaktujemy się tylko w wybranymi osobami.

OPIEKUN KLIENTA ZAGRANICZNEGO

To nie jest Call Center !

Data dodania oferty: 01.10.2017

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Chcesz wykonywać pracę związaną z podróżowaniem i możliwością zwiedzania Europy, uczestniczenia w targach i pracą z ludźmi z wielu kultur? Chcesz pokierować swoim rozwojem i pracować w obsłudze zagranicznych klientów hurtowych? Uważasz, że masz doświadczenie w obsłudze klienta lub chcesz je zdobyć? Zatrudnimy na pełny etat pracowników działu sprzedaży u uznanego w Europie producenta artykułów reklamowych.

Oferujemy:
- dobre miejsce pracy (umowa o pracę) i dobre wynagrodzenie,
- nastawienie na rozwój pracownika,
- intensywne szkolenia,
- wsparcie młodego zespołu
- możliwość uczestnictwa w targach zagranicznych

Oczekujemy:
- dobrej (lub w trakcie nauki) znajomości języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego (znajomość języka jest warunkiem koniecznym)
- pozytywnego podejścia do pracy
- otwartości na nowe wyzwania
- chęci uczenia się od innych
- umiejętności pracy w zespole
- gotowości do wyjazdów służbowych (zagranicznych)

Jesteś zainteresowany ofertą i chcesz podjąć wyzwanie wyślij swoje CV na adres:
rekrutacja@reiter.pl w tytule maila podając nazwę stanowiska na które aplikujesz.